Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

Nie znaleziono żadnych produktów.

Rozpal swoją wyobraźnię idealnym urokiem biżuterii z beadsami. Beadsy to mały element ozdobny biżuterii z otworem w środku do nawleczenia naszyjnika lub bransoletki. Dziś są noszone głównie jako modne dodatki do biżuterii i zakłada się je na łańcuszki i bransoletki. W niektórych kulturach bransoletki z beadsów mają znaczenie religijne lub duchowe. W przeszłości koraliki były również używane jako przedmioty do handlu. Z biegiem czasu bransoletki i naszyjniki z beadsami (charmsami) ewoluowały i stały się niezwykle popularnymi dodatkami biżuterii, dzięki którym możesz ją spersonalizować. Najpopularniejszymi materiałami, z których robi się beadsy są kamienie szlachetne i metal. Możesz także wybierać spośród wielu innych materiałów, w tym szkła, ceramiki, porcelany, kryształu, emalii i innych...

Biżuteria modowa Picky Pica

Kolczyki damskie z mosiądzu i srebra, piękne naszyjniki modowe, stylowe, srebrne bransoletki, beads do noszenia z bransoletkami i kolczykami, pierścionki modne i stylowe, modowe inspiracje z biżuterią w tle.

Picky Pica — sklep biżuteria srebrna i pozłacana

Oryginalne kolczyki z mosiądzu, naszyjniki ze srebra i mosiądzu, bransoletki ze stali szlachetnej i srebra, beads wykonane z mosiądzu, pozłacane pierścionki modowe, biżuteria Picky Pica w W.KRUK.