Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

Edifice

Producent
Cena
Płeć
Mechanizm
Wodoodporność
Twój wybór: Wyczyść filtry

Edifice

Casio Edifice

Jedną z najbardziej znanych marek produkujących znakomite zegarki jest firma Casio. Była ona jednym z pierwszych producentów zegarków z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Jedną z linii wzorniczych zegarków Casio jest kolekcja Casio Edifice. W naszym sklepie znajdziesz wiele przykładów zegarków należących do marki produktowej Casio Edifice. Sprawdźcie, czym wyróżniają się te czasomierze na tle innych naszych propozycji w Picky Pica.

Wyższej klasy zegarek Casio Edifice

Pierwszy zegarek Casio Edifice miał spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dlatego klasyfikowany był w firmie Casio jako czasomierz wyższej klasy – nie tylko, jeśli chodzi o zastosowane w jego przypadku wzornictwo, ale i mechanizm odmierzający czas oraz inne, użyteczne funkcje, jakie spełnia ten oto zegarek.

Casio Edifice jest kolekcją, która wyznacza trendy w zegarmistrzowskim świecie. Zegarki te są owocem podjętej współpracy pomiędzy zespołem F1 i Scuderio Toro Rosso. Charakteryzują się dynamicznym designem, który wyróżnia je na tle innych, być może na pierwszy rzut oka podobnych zegarków. Poza tym zegarki te dostępne są w wielu różnych odmianach, także każdy z naszych klientów może wybrać zegarek, który będzie mu odpowiadał. Cena zegarków, pomimo ich zaawansowania technologicznego, nie jest też wygórowana.

Co ma w sobie zegarek Edifice?

To klasa sama w sobie, klasyka gatunku w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu nie tylko odmierzania czasu. Tak w skrócie można opisać piękne pod względem wzornictwa i funkcjonalne zegarki Casio Edifice. Wiele modeli tych zegarków było inspirowanych wyścigami prestiżowej Formuły 1. Wykonane są one np. z wysokiej jakości stali szlachetnej, wyposażone są w chronograf, alarm, czy wyświetlacz z czasem światowym. Niektóre egzemplarze są wodoodpornymi zegarkami, w których można pływać i nurkować.

Marka Casio Edifice obejmuje zegarki dla prawdziwych fanów motoryzacji. Czerpie inspiracje przy produkowaniu kolejnych modeli czasomierzy ze świata samochodów i uosabia sportową elegancję. Jedna z linii Casio Edifice – Edifice Momentum jest linią sportowo-eleganckich zegarków, które przeznaczone są przede wszystkim dla młodych (również duchem), dynamicznych mężczyzn, którzy żyją w szybkim tempie i nie boją się podejmowania coraz to nowych wyzwań.

PICS FOR YOU

SEE MORE