Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

Kolczyki z mosiądzu – idealny prezent dla dziewczyny


Istotą dobrze wybranego upominku dla ważnej dla nas osoby – dziewczyny, przyjaciółki, siostry czy narzeczonej – jest jego wartość emocjonalna, którą można przypisać relacji oraz fakt, jak umiejętnie oddziałuje on na zmysły. Idealnie dobrany prezent dla kobiety bliskiej sercu powinien przynieść jej radość, nawiązywać do upodobań, pasji oraz dawać wyraz przywiązania. To dowód, że dobrze ją znamy oraz wiemy, czego w duchu pragnie lub co jej w duszy gra. Intrygujące kolczyki z mosiądzu – to z pewnością niebanalna propozycja, która zauroczy już w chwili rozpakowania.

Idealny prezent dla dziewczyny istnieje! Biżuteria z mosiądzu, którą najwyższy czas docenić


Wielobarwne projekty, nieoczywiste detale oraz wykorzystanie odważnych form w zaskakująco subtelny sposób, zmieniają spojrzenie na biżuterię – okazuje się bowiem, że chociaż będąca jednym z najpopularniejszych prezentów dla kobiety, potrafi zaskoczyć bardziej niż cokolwiek innego. Szczególnie wtedy, gdy powstaje w sposób porównywalny do delikatnych dzieł sztuki, poniekąd nimi się stając.


Kolczyki z mosiądzu to upominek, który wyłamuje się spod zwyczajowego klucza. Nie jest tak oczywisty, jak propozycje ze złota czy srebra, ale to właśnie sprawia, że jest tak bardzo wyjątkowy. Zarówno jego bogactwo barw, jak i forma przełamująca prostotę – sprawiają, że obdarowana kobieta doznaje czegoś zupełnie nowego. Odbiera upominek większością zmysłów, więc dzięki temu nie musi szukać w nim ukrytych znaczeń. Jeżeli zależy nam na tym, aby zauważyła nasze zaangażowanie i poczuła, że prezent wybieraliśmy z myślą o niej, rozważmy propozycję monokolczyków, których piękno oraz moc tkwią w formie i detalach.

Kolczyki
Kolczyki mosiądz Picky Pica Starlight

Drobiazg dla zauroczenia oczu i zmysłów, czyli biżuteria na prezent dla dziewczyny


Modele wiszące, o subtelnych kształtach, z delikatnym łańcuszkiem i zwieńczone maleńkim sercem lub kilkoma intensywnie wybarwionymi kamieniami o geometrycznych kształtach – dopełniają się w ciekawy sposób. Możemy zestawiać je dowolnie, tworząc kaskadowe kompozycje na jedno ucho lub kompletować w wielokolorowe zestawy. Tym, co stawia kolczyki z mosiądzu na pierwszym miejscu biżuteryjnych upominków dla niej, jest fakt, że obdarowana ma szansę zdecydować o tym, jak i z czym będzie je nosić. Wręczamy jej nie tylko piękną biżuterię, lecz także idealny sposób na kreowanie własnego stylu za pomocą niepowtarzalnych dodatków. Odpowiednio wybrane, oddają one hołd każdemu obliczu jej kobiecości – od niepoprawnej romantyczki po niedającą się okiełznać charyzmatyczną duszę.


Czekoladki w urokliwym pudełku, książka ulubionego autora czy płyta z muzyką to warianty asekuracyjne – wybierane głównie wtedy, gdy nie mamy pomysłu, czym moglibyśmy zauroczyć daną kobietę. To podarunki pozbawione przesłania, bezosobowe i nieco zbyt proste, jak na idealny prezent dla dziewczyny na urodziny czy walentynki. Choć pozwalają one na przeżycie wyjątkowych chwil, to jednak z czasem trafiają na półkę zapomnienia. Biżuteria to coś bardziej osobistego, element emocjonującej gry, która dowodzi, że nasze myśli krzyżują się lub, co więcej, płyną w tym samym kierunku.

Kolczyk
Kolczyk mosiądz Picky Pica Starlight

Oryginalne i intrygujące kolczyki z mosiądzu – jedyny taki zmysłowy prezent


Kierowanie się zmysłami podczas wybierania prezentu dla niej – to nie tylko otwarte spojrzenie na kwestie piękna. To również umiejętność słuchania kobiecych potrzeb, zapamiętywania cennych szczegółów oraz świadomość tego, jak ważny w cieszeniu się upominkiem jest dotyk.


Okazuje się, że kobiety, które naprawdę lubią swoją biżuterię, znacznie częściej ją dotykają. To wyraz zainteresowania, zamyślenia, zaaferowania, czy nawet niepokoju. Stając oko w oko z każdym z tych uczuć, poszukują one równowagi. Dotykanie ulubionego, ważnego dla niej naszyjnika jest formą samouspokojenia. Dlatego warto przywiązywać wagę, zarówno do wizualnej strony prezentu, jak i jego formy oraz emocjonalnego znaczenia.


Monokolczyki z mosiądzu, dłuższe i krótsze, zarówno zupełnie proste, jak i o niecodziennych kształtach (skrzydła, liście, owoce lub kwiaty), pozwolą nam skomponować idealny prezent dla dziewczyny na Święta, imieniny lub urodziny. Z kolei na walentynki, gdy upominkiem staramy się wyrazić więcej niż tylko słowa, powinniśmy rozważyć również naszyjnik – bardziej osobisty i bliski sercu. Wśród najciekawszych propozycji dostępnych w sklepie – wyróżniają się modele o złotym wykończeniu, w których najważniejszym detalem jest gradientowa cyrkonia.


Łańcuszki dwustronne, o mieszanych ogniwach, z intensywnie wybarwionymi kamieniami – stworzą naprawdę efektowną kompozycję wraz z mosiężnymi kolczykami. Wybierając je jako idealny prezent dla dziewczyny na walentynki lub inną ważną dla nas okazję, nie musimy obawiać się, czy znajdą swoje miejsce w garderobie bliskiej nam kobiety. Z pewnością jeszcze nie raz podczas wspólnych wyjść zobaczymy, jak subtelnie dopełniają jej wyjątkową stylizację, będąc akcentem jednocześnie wizualnym i emocjonalnym – dokładnie tak, jako ofiarodawca, chcieliśmy.


Zespół Picky Pica


Po najgorętsze trendy w biżuterii modowej zapraszamy na nasz Facebook oraz Instagram


Przeczytaj także:
Wyjątkowy prezent na święta? Oczywiście, że biżuteria!
Biżuteria z cyrkoniami nie musi być nudna!