Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK
  • PIERŚCIONEK SREBRO Picky Pica
  • PIERŚCIONEK SREBRO Picky Pica
  • PIERŚCIONEK SREBRO Picky Pica
PIERŚCIONEK SREBRO Picky PicaPIERŚCIONEK SREBRO Picky PicaPIERŚCIONEK SREBRO Picky Pica

PIERŚCIONEK SREBRO Picky Pica

PICKY PICA
Promocja -60%

model:

PDL/P74

Na tropie romantycznych trendów z kolekcją REBEL LOVE. Delikatny sygnet wykonany z pozłacanego srebra, zdobiony miłosnym akcentem w formie serca. Just PICK

Szerokość od 0,2 cm do 0,7 cm.

  • 149 59 149 59 149 59 149 59 149 59 149 59 149 59 149 59
    Czas realizacji: 3 dni 3 dni 3 dni 3 dni 3 dni 3 dni
    Termin realizacji zamówienia to czas potrzebny do przygotowania wysyłki. Doręczenie nastąpi w kolejny dzień roboczy na terenie Polski. Realizacja zleceń zagranicznych może ulec wydłużeniu - zależnie od bieżących uwarunkowań firmy obsługującej przesyłkę kurierską. Termin realizacji zamówień z odbiorem w Salonie W.KRUK zależy od dostępności produktów i może wynieść maksymalnie 12 dni roboczych - nie dotyczy produktów w przedsprzedaży.
  • Sztuk

Darmowa dostawa od 99 zł, ekspresowa wysyłka, dedykowane opakowania, pakujemy na prezent.

Na tropie romantycznych trendów z kolekcją REBEL LOVE. Delikatny sygnet wykonany z pozłacanego srebra, zdobiony miłosnym akcentem w formie serca. Just PICK it!

Dzieli Cię już ostatni krok do zamówienia. Wybraną biżuterię spakujemy w dedykowane opakowania Picky Pica i wyślemy do Ciebie w ciągu 1-5 dni. Nie zapomnij dać nam znać w komentarzu do zamówienia, jeśli Twój zakup to upominek. W trosce o środowisko torebki prezentowe dodajemy na życzenie.

Zobacz również