Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

NASZYJNIK SREBRO Picky Pica

PICKY PICA

model:

PMN/N240

Naszyjnik #PolishGirl przypomni Ci o Twoich korzeniach i miejscu, z którego pochodzisz. Podkreśli głęboką więź ze sobą oraz pozwoli odnaleźć to, co zapomniane drzemie w każdej z nas. Biżuteria #PolishGirl stanowi idealną bazę do stworzenia… czytaj więcej

  • 179
    Czas realizacji: 2 DNI
    Termin realizacji zamówienia to czas potrzebny do przygotowania wysyłki. Doręczenie nastąpi w kolejny dzień roboczy na terenie Polski. Realizacja zleceń zagranicznych może ulec wydłużeniu - zależnie od bieżących uwarunkowań firmy obsługującej przesyłkę kurierską. Termin realizacji zamówień z odbiorem w Salonie W.KRUK zależy od dostępności produktów i może wynieść maksymalnie 12 dni roboczych - nie dotyczy produktów w przedsprzedaży.
  • Sztuk

Darmowa dostawa od 99 zł, ekspresowa wysyłka, dedykowane opakowania, pakujemy na prezent.

Naszyjnik #PolishGirl przypomni Ci o Twoich korzeniach i miejscu, z którego pochodzisz. Podkreśli głęboką więź ze sobą oraz pozwoli odnaleźć to, co zapomniane drzemie w każdej z nas. Biżuteria #PolishGirl stanowi idealną bazę do stworzenia ponadczasowych i niezobowiązujących zestawień. Razem z pozostałymi modelami biżuterii Picky Pica w wyjątkowy sposób uzupełni Twój outfit i doda casualowego wyrazu całej stylizacji.

#PolishGirl #girlruntheworld

Dzieli Cię już ostatni krok do zamówienia. Wybraną biżuterię spakujemy w dedykowane opakowania Picky Pica i wyślemy do Ciebie w ciągu 1-5 dni. Nie zapomnij dać nam znać w komentarzu do zamówienia, jeśli Twój zakup to upominek. W trosce o środowisko torebki prezentowe dodajemy na życzenie.

Zobacz również